| Wordofthat999999 a întrebat:

Am o problema in care as avea nevoie de niste sfaturi vreau sa ma puteti ajuta pentru niste raspunsuri concrete, acum ceva timp mi-am facut abonament mobil la telekom plus ca mi.am cumparat telefon de.acolo si nu vreau sa explic istoricul de ce am facut asta,, chestia este ca nu vreau sa afle parintii mei, desi m.am asigurat sa nu afle, eu am locuit intr.un apartament dar suntem mutati de 4 ani de.acolo la o casa, si aparatamentul este inchiriat, si am vb cu chiriasul sa nu le zica nimic alor mei de abonament si de facturile care vin la apartamentul unde locuiam deoarece adresa mea de pe buletin este adresa de la aparatament, n.am vrut sa mi se treaca adresa de la locul unde locuiesc in prezent in buletinul la care mi l.am facut recent, si categoric la telekom cand i.am oferit buletinul meu automat mi-a luat informatiile si de pe strada unde am locuit eu ca sa vina facturile unde locuiesc, de fapt unde am locuit, ideea este ca eu am un prieten care lucreaza la telekom, norocul meu, si mi-a spus ca in baza de date nu ma poate gasi decat in locul unde mi.am facut acel abonament adica la magazinul respectiv, deci am tot stat si m.am gandit cum ar mai putea afla ai mei de abonament el mi-a spus sa nu imi mai fac griji ca nu are cum sa afle deoarece am vb cu chiriasul sa nu le zica nimic alor mei de facturi si de abonament si ma rog ca nu apara in baza de date la alte magazine telekom... ma cam stresez de atunci, as vrea macar sa ma sfatuti cu referitor la asta, as mai avea de ce sa imi fac griji? Oricum unchiul meu din Italia ma ajuta cu banii si deja mi.a trimis este singurul care ma ajuta in situatia asta si deja am platit si in avans. Vreau sa imi raspundeti va rog frumos strict la intrebare. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Intreaba-l pe prietenul tau daca se poate elimina trimiterea facturii la adresa respectiva, aceasta sa vina doar sub forma de mesaj. Imi poti spune de ce ascunzi asta?