| aLyNnN03 a întrebat:

Salut, am o problema. in dimineata asta am incercat sa imi decodez telefonul(iPhone 4 iOS 5.1.1) cu SAM, am urmat pasi aia am vazut un tutorial pe YT si am zis sa incerc, faza e ca telefonul era activat si codat pe UK si acum nu stiu ce am facut in SAM si cand dau restart imi apare ca si cand am cumparat telefonul nou si sa il activez, acum daca el e codat pe UK nu am acea cartela si nu il pot activa. va rog ajutati-ma sa fac ceva, sa nu imi mai apara ala de activare dupa ce dau respring board VA ROG MULT ajutati-maA! nu prea am experienta il am de 3-4 luni telefonul, are JAILBREAK. DAU FUNDA CATE FUNDE VRETI OII VA DAUUU, doar ajutati-ma

3 răspunsuri:
| AndreeaRobertica a răspuns:

Îmi pare rău, dar va trebuii să îl schimbi.

| aLyNnN03 explică (pentru AndreeaRobertica):

Nu se poate, am vazut si alte solutii, telefonul inca mai merge. doar cand ii dau restart apare ala de activare.

| AndreeaRobertica a răspuns (pentru aLyNnN03):

Aaa,credeam că nu mai merge.Scuze,dar nu știu.