| ionlis a întrebat:

Salut.Am o problema la telefon cind intru in galerie nu imi arata pozele dar cin intru in fisierele mele trebuie sa deschid niste foldere si le gasesc.Si cind vreau sa imi fac o poza : poza nu imi apare in galerie dar imi apare in folderele acelea. ajutati-ma VA ROG

1 răspuns:
| Alinuzaalinut a răspuns:

S-ar putea sa nu ai un card de memorie, de aceea pozele se salveaza in acele foldere, incearca sa le copiezi in galerie, sau sa comentezi acest lucru pe un site la care participa mai multi