| alexandruhkcjydxju a întrebat:

Am o problema la telefon si nu stiu care din cele 2 e cauza.
Eu ma joc foarte mult pe telefon si il tin la incarcat non stop.
Nu tin cont ca e la 80%, daca il pot incarca il incarc.
Si de la o vreme incarcatorul nu-mi mai incarca bine telefonul.
Daca il am la 80% si ma joc in timp ce il incarc, ma pot juca 2 ore maxim, iar dupa imi ajunge la 1-2%. Cateodata imi arata chiar si 0%.
Bateria este uzata, dar poate ca si incarcatorul poate fi problema.
Voi ce credeti?

1 răspuns:
| Zedge a răspuns:

Bateria e praf si daca tot continui sa-l folosesti cand se incarca intr-o zi iti va pusca. Normal ca nu se incarca daca tu il folosesti.