| Dani_Tomescu_1997 a întrebat:

Am o problema la telefonul LG OPTIMUS L9. Cand incerc sa il pornesc, imi apare imaginea de la LG si atat, nu vrea sa porneasca. Poate sa ma ajute cineva cu un sfat?

1 răspuns:
| lianaiovan a răspuns:

Salut! Mi s-a întâmplat şi mie,însă eu am Samsung Galaxy Y. Problema mea a fost că trebuia actualiyat software-ul. Aceasta ar putea fi şi problema ta, dacă nu, o fi vreun virus. Sfatul meu este să te duci la un centru de telefonie, întrebi care e problema şi cât te-ar costa, şi te duci să-l repari. La mine (menţionez că sunt din Tulcea) costul a fost de 30 de lei. Baftă!