| MihaiMihaila a întrebat:

Am o problema la telefonul meu. Cand vreau sa descarc muzica (fie ca o iau direct pe telefon, fie ca o iau din PC cu un cablu USB), muzica nu intra in programele de redare a muzicii (nici cel prestabilit de telefon, nici in Google Play Music). Intra numai in folderele din Fisierele Mele. Si e aiurea sa o redau de acolo pentru ca nu este un playlist continuu, trebuie sa pornesc eu o melodie dupa ce una s-a oprit.
Vreau sa stiu cum fac sa intre muzica din nou in playlist.

Am un Samsung Galaxy S1, android 2.3.6.

Dau funda!
Multumesc.

2 răspunsuri:
| UltraLex a răspuns:

Incearca sa gasesti optiunea reactualizare biblioteca audio din optiunile playerului asa este la majoritatea telefoanelor si iti vor aparea in player