| fanat1c a întrebat:

Salut,am o problema legata de telefonul meu. Am un evolio s4 cobalt si se descurca destul de bine, dar de cand mi-am descarcat un joc(l-am dezinstalat dupa) mi se bloca, cand aveam jocul (telefonul) si il restartam. Acum bateria se descarca repede si inainte se descarca mai greu. Ce trebuie sa fac sa nu se mai descarce asa repede?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Probabil ai stricat bateria. Indicat ar fi să-i dai o resetare din fabrică, iar dacă tot nu merge atunci schimbă-i bateria.

| Clorox a răspuns:

Cumperi alta, daca il ai de ceva timp trebuie s-o schimbi, e ceva normal!

| Zaygon a răspuns:

Factory reset si vezi dupa ce se intampla.