| Stoica_Paul_1996_csBA a întrebat:

Salut, am o problemă, mi-am cumpărat o pereche de căști cu micro jack, pentru telefonul meu merg doar cele cu usb-C, așa că am luat un convertor cu intrare jack si ieșire usb C, dar de fiecare dată, din minut în minut îmi intra în agendă din senin, căștile nu au gen butoane pentru controlul sunetului, toată problema e de la comvertor, dacă aveți idee cum pot să rezolv asta dau fundă, mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Inseraza decat prima linie de la jack in convertor si vezi daca mai face o sa fie mono dar e posibil ca linia de stereo sa fie considerata buton de convertor