| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema..pe 10 am reincarcat si mi-am activat o extraoptiune.Pe langa asta, imi mai ramasesera 3 euro credit in cont. Astazi, cand am intrat la "Balanta cont", am afla ca mai am 1, 52 euro credit, fara sa consum minute/internet/mesaje in afara de cele incluse in extraoptiune (net am nelimitat prin portalul web'n'walk, cel putin asa se precizeaza).

Pe ce mi se duce creditul si exista vreo posibilitate de a bloca (sau ceva de genul) creditul ca sa nu se mai consume aiurea?

P.S. asa mi s-a intamplat si luna trecuta, s-a dus tot creditul, nu stiu pe ce.

1 răspuns:
| Vlad_Tepes_1983 a răspuns:

Intreaba firma de la care ai cartela.Ei sunt cei mai in stare sa-ti raspunda la intrebare.