| Nero15 a întrebat:

Am o problema pe telefonul meu Android. Imi apare ca am memoria plina dar am sters aplicatiile care ocupau mult spatiu. Am mutat stocarea interna pe cardul sd si pe card mai este mult spatiu. Stiti care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Incearca sa resetezi telefonul la setarile din fabrica, asta dupa ce ai scos simul. Cardul sd cred ca il poti lasa acolo daca nu ai poze pe el.Sau stergi aplicatiile de pe card, muti pozele, chestiile importante si il scoti ca la o revenire la setarile din fabrica sa le ai pastrate pe el.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Atentie! Inainte de resetare sa-ti salvezi contactele. Eu folosesc aplicatia Keep Contacts.