| Uddy98 a întrebat:

Am o problema urgenta. Duminica mi am reincarcat telefonul cu 5 euro, si azi mi-a aparut mesaj ca am credit insuficient. Nu mai pot trimite mesaje sau suna. Nu am idee ce ar putea avea.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deci cand ai incarcat, ti au luat din credit deoarece tu inainte te ai imprumutat de la ei de credit in avans, si ei cand ai incarcat, ti au luat banii, si din 5 euro nu ai mai ramas cu nimic, deoarece aproape 3 euro ti au luat ei inapoi, Vodafone adică, trebuie sa incarci cu 8 euro sau 10 euro, ca sa ramîi si tu cu ceva, e nasol pe cartelă.

| EsteraIulia1918 a răspuns:

Nici eu nu puteam suna, chiar dupa ce mi-am reincarcat de pe net telefonul; am apelat serviciu clienti, si mi-a trimis mesaj ca am minute, apoi am putut suna :/

| BogdanMx a răspuns:

Probabil ai lasat datele deschise si ceva aplicatie care a rulat in timpul asta ti-a consumat creditul sau exista posibilitatea ca cineva sa iti fi umblat in telefon. Iti recomand sa apelezi la serviciu clienti ca sa faca ei o verificare asupra contului tau.