| SurEn_Mustafa_1993 a întrebat:

Salut, am o probleme cu Foursquare-u, dispun de un Android, Samsung Galaxy Trend. De o saptamana, nu mi se mai activeaza foursquare de cat atunci cand e conectat la wireless, cu netu meu nu merge. De ce? P.S : I-am dat un reset la telefon + dezinstalat si instalat foursquare-u de vreo 3 ori.

1 răspuns:
| Mihaitza009 a răspuns:

Este posibil sa se fi facut update la foursquare sau ca telefonul tau sa fi patit ceva din interior si sa nu mai deschida anumite programe de care ai nevoie unda?