| stefan3813 a întrebat:

Am o replica de iphone 7 si imi arata ca am 250 gb spatiu dar am liber 60 mb si un baiat mi-a zis ca pot sa intru in recovery mode la setari... nu ma descurc. Ma poate ajuta cineva va rog frumos

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La fisiere media sterge filmarile, pozele si muzica care nu-ti trebuie neaparat, se va elibera mult spatiu.

| ellutza a răspuns:

Telefoanele "replica" = falsuri, sunt doar jucarii. Nu incerca nici recovery nici alte giumbuslucuri ca nu ajuta. De curiozitate cat ai dat pe el >? Eu mi-am luat teapa cu o replica iphone 4 atunci cand iesise acu vreo 4 ani cred, in Dublin si am dat 200 euro. 140 euro i-am recuperat ca l-am vandut altcuiva cu specificatia ca e replica. Dar tipul cand a vazut ca nu se poate face nimic cu tel si e doar o jucarie ma ameninta ca ma da la garda, ca ma prinde etc, dar s-a nimerit ca tocmai ne-am mutat din zona. Oricum puteam dovedi oricand cu anuntul ca era specificat mare "Replica" deci eu nu l-am pacalit cu nimic

| spraytag88 a răspuns:

Da replica atunci!, daca zici ca ai replica de firma big grin