| Frincu_Daniel_2000 a întrebat:

Salut.Am o tableta de la Vodafone care nu mai e in garanției si acum 2ore mi-am instalat o App.Mam uitat pe instala iar deodată mi sa închis.De atunci nu pot face nimic.Nici măcar sa o sting.Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Instalarea aplicatiilor si update-urilor sistem se fac doar cu BATERIA INCARCATA 100% si conectat la alimentare!
Pune tableta la incarcat, asteapta 3 ore, dupa care porneste-l din nou, apasand lung butonul de pornire, pana ce apare ceva pe ecran.

| Frincu_Daniel_2000 explică (pentru Bula):

Ms.Nu am așteptat 3 ore dar a mers

2 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Ancearca sa tii apasat mult volume up + power buton si sa dai reset.