| Gaguejeerreue a întrebat:

Salut, am o tableta TCL TAB 10 de la scoala i-am dat reset si acum scrie conectati-va folosind unul dintre conturile proprietarului pentru acest dispozitiv" dar nu mai funcționează sa dau clik pe celelalte aplicatii vreo idee

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Pe tableta resetata sigur a existat un cont Gmail, cu care ai intrat pe Classroom (scoala online) in timpul pandemiei Covid19.
Doar cu acel cont Gmail (username si parola date de scoala) poti recapata accesul la tableta si la restul aplicatiilor.
Daca nu mai stii adresa de Gmail si/sau parola, numai la un service (de telefoane/calculatoare) poti rezolva problema.