| mateiciprian94 a întrebat:

Am pe telefonul mobil niste inregistrari, inregistrarile au fost facute la niste anumite ore, intr-o zi am scos bateria din telefon si am lasat telefonu' fara baterie vreo 3 ore, dupa aceea am bagat bateria inapoi in telefon si am dat la inregistrari imi apare la"detalii"ca inregistrarile nu au mai fost facute la aceleasi ore in care am facut inregistrarile la inceput, imi apare ca in alte ore au fost facute.Ma inreb de ce? Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| ema_2625 a răspuns:

Din cauza la telefonul care are alte setari, decat al tau, important este ca nu ai pierdut inregistrarile.

| Iosub_Rareş_1990 a răspuns:

Sau poate aveai telefonul cu cateva ore in urma