| florin12ize a întrebat:

Salut, am prelungit 3 abonamente la Vodafone, 1 smart 10 si 2 easy7 si as vrea sa stiu ce telefoane pot primi, sau daca se poate sa primesc 1 telefon dar bun?

1 răspuns:
| Seby90 a răspuns:

Nu. Trebuia sa vb asta inainte sa prelungesti.

Sa iti explic cum merge Vodafone. Pai, la ei e abonamentul si telefonul. Poti sa ai 100 abonamente, ei iti ofera un telefon pentru respectivul abonament. Nu pentru titular.

Practic, iti poate oferi un discoutn de10-15% pentru cel de 10 euro. adica nimic.