| Gabilitu a întrebat:

Salut, am primit de la cineva un Nokia Lumia 520 codat pe Vodafone in Portugalia, cred. Ati putea sa imi recomandati un program sau ceva pentru decodarea lui, dar gratuit?

4 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

E 50 de lei in service happy

| Gabilitu explică (pentru Qweerrrtttyyy):

Da dar is orasul meu nu il poate decoda, de asta as incerca eu, sa nu mai dau bani si pe drum

| Qweerrrtttyyy a răspuns (pentru Gabilitu):

Nu stiu niciun program de decodare, dar daca ajunge vreun prieten de al tau in oras, da-il lui sa il decodese, ca nu are rost sa mai dai banii pe drum.

| amzosoft2003 a răspuns:

Lumia 520 nu se decodeaza gratuit.