| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am primit la scoala cartela Vodafone cu o oferta superba 10000 minute/sms in retea 50 mb internet si 50 min/sms nationale cu 4 euro pe luna, acum am 500 minute/sms in retea bonus, dar am auzit ca pot accesa 0.facebook.com daca sunt pe Vodafone [fara a avea nevoie de MB internet], nu imi merge, de ce?

2 răspunsuri:
| MrEvil89 a răspuns:

Posibil sa poti accesa facebook fara mega doar intr-un anumit interval de timp. daca e 24/24 si tie nu iti merge verifica setarile tel.

| Deni123 a răspuns:

Paii si eu am primit o cartela la scoala, si numai daca reincarci cu 4 euro primesti 10000 minute/sms in retea si 50 mb.Si facebook-ul nu merge fara mb.winking