| corincetin a întrebat:

Salut.am resetat un Samsung core prime si nu pot trece de contul google.desi l-am sters. dati-mi un sfat.cum trec de cont mai usor?

1 răspuns:
| Adriaw48 a răspuns:

Daca contul este conectat si pe alte dispozitive nu o sa il poti conecta la reset.Fa un cont nou pe alta adresa de email si conecteazate.Vezi sa fi conectat la wireless. Dupa ce treci de pasul cu conectare te duci la setari si te deconectei la contul nou si apoi il conectezi pe cel vechi. Dupa pasul ala de reset am.trecut si eu care am un grand prime