| Daniel9988 a întrebat:

Salut ...am s7 edge si il tin fara folie.Am incercat multe dar toate m.au dezamagit.Am o husa tip coperta.E bine protejat? Ajunge numai asta?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa pui si folie. In timp suprafata se umple de zgaraieturi.

| Pool77 a răspuns:

Nu inteleg de ce ai pune folie pe un asa Device.
Desigur, doar daca nu vrei sa-l vinzi de indata.
Eu am S6E din mai, l-am scapat de doua ori pe gresie, si o data pe parchet.
Nu are absolut nimic, poti sa-l tii lejer fara.
Oricum, folia/husa strica toata estetica, ti-ai luat acel telefon pentru ca-ti placea cum arata, nu pentru a-l tine in hus, asa cum te bucuri de el?
Am zgarieturi intr-adevar. dar fine, fine dar multe, care nu se observa doar la o lumina super tare.
Cromul este foarte slab, se ia de la orice cazatura, in rest totul e splendid, un sfat, scapa de husa, nu-si are rostul.

| TheAndi22 a răspuns:

Incearca folia de sticla de la Samsung daca vrei o folie. E putin mai scumpa, dar din ce am vazut e de calitate si sta bine lipita pe telefon. Nu iti vei da seama ca ai o folie. Totusi s-ar putea ca husa flip sa nu mai fie compatibila, dar nu sunt sigur. Give it a try! happy

| Mejdej a răspuns:

Eu spun ca cea flip cover este cea mai ok protejeaza carcasa cat si fata.

| Maldini a răspuns:

Iti recomand folia de la AlienSurface. Iti acopera tot telefonul, au granatie 100% ca ti l pastreaza intact si e chiar adevarat. Folosesc foliile lor de aproape doi ani si nu sunt dezamagit. In plus, nici nu se observa ca ai folie pe telefon. Folia costa in jur de 70 de lei, iar daca vrei sa te convingi scrie AlienSurface pe YouTube. E cea mai buna optiune.

| SirBenDover a răspuns:

Husa din TPU (un material mai dur si mai bun decat siliconul) protejeaza cel mai bine, iar pentru ecran recomand folie Alien Surface.

| maximka2245 a răspuns:

Da