| 000MadMAX000 a întrebat:

Salut am Samsung galaxy fit si vreau sa il dau la schimb pe un iphone 3gs dar iphoneul are o problema se reseteaza din 5 in 5 min, el are IOS 4.1 daca ii iau si ii fac upgrade la 6 sau il resoftez nu ar rezolva asta problema, tel nu a fost scapat pe jos sau ceva, ce credeti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| magazingsmro a răspuns:

Salut!
Inainte sa faci schimbul mergi cu iPhone-ul in service sa vezi exact ce are, daca se reseteaza clar are o problema si de obicei probleme la iPhone nu sunt ieftine, personal iti recomand sa ramai la Samsung.
Pentru piese si accesorii iPhone 3Gs sau Galaxy fit intra pe magazingsm.ro

| 000MadMAX000 explică (pentru magazingsmro):

Deci poate fi si altceva in afara de soft?

Răspuns utilizator avertizat
| Ionela_Carmen_Neag_1990 a răspuns:

Eu zic ca mai bine tiai pastra telefonul tau pentru ca poate sa te pacaleasca si poate are si alte defectiuni.nu risca e mai bine