| EuOvidiuOvii a întrebat:

Salut am Samsung Galaxy Note S3 Neo SM-N7505 si mi-am bagat o versiune 4.4.2 si nu o mai vreau ca nu-mi place am fila originala la tel 4.3. Am root am dat i-am dat wipe data/factory reset apoi i-am dat format sistem si wite cash partition si wipe dalvik cache am scos bateria am bagat fila la odin i dau start simi da eroare de ce? Cum mai pot sa instalez fila fara odin? Cum pot sa fac sa am 4.3 va rog ajutor.

2 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

Nu ai procedat tocmai bine trebuia doar sa dai wipe data factory reset si pe urma restart...da sa revin la intrebarea ta, ai versiunea oficiala de rom 4.3 sau ai doar backup facut cu kies?
Daca ai backup nu functioneaza mereu restaurarea
Daca ai versiunea oficiala de rom 4.3 Samsung pentru versiunea ta de Note3 si iti da eroare inseamna ca nu ai tu bifat depanare usb din setarile telefonului

| EuOvidiuOvii explică (pentru panther2007):

Salut am făcut și tot nu merge îmi da eroare la odin oare se poate sa instalez când intru în revolver? Am încercat și așa alt ceva trebuie o fila Cum am văzut la alți o instalez și gata dar nu am fila ai pentru tel sau Cum mai pot face.