| AlecsAnndru a întrebat:

Am Samsung Star 3 Si Cand Primesc Mesaj Nu Imi Apare Mesajul Pe Ecran.Ar Trebui Sa Intru La Mesaje Ca Sa Il Vizualizez.Cum Fac Sa Imi Apara Mesajul Pe Ecran?

2 răspunsuri:
| EmiiLoveYou a răspuns:

Pai cum sa iti apara pe ecran? Poate doar as te anunte ca ai primit un mesaj. Normal, mesajele apar la "mesaje".

| AlecsAnndru explică:

Pai,cand primesc mesaj imi da alerta ca am primit, deblochez telefonul si trebuie sa intru la mesaje, primite sa vad ce scrie in el...la alte telefoane cand primesti mesaj deblochezi teelefonul si iti apare un plic mare pe ecran dai pe el si iti citeste mesajul.