| House1991 a întrebat:

Am scapat un s3 pe gresie, nu se mai aprinde ecranul, in schimb butoanele se aprind si se aprind. Am telefonul in garantie, am vreo sansa sa il repare? Ecranul nu-i spart, are doar un punct minuscul de la cazatura.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soc mecanic. Nu acopera deloc garantia. Va trebui sa il repari pe banii tai.

| Adrian1415 a răspuns:

Boss,te duci de unde l ai luat si le spui ca dintr o data nu mai merge
Daca te intreaba daca ti a scapat spui ca nu

| House1991 explică (pentru Adrian1415):

Am mers la Altex, s-a uitat la telefon, n-are nici cea mai mica sgarietura...am telefonul de 4 luni.Omul mi-a zis sa-l duc luni ca mi-l trimite la service, ideea e sa nu mi-l tina acolo 10-15 zile dupa care s-o dea "aiurea" ca nu-l face.

| Adrian1415 a răspuns:

Nu se va intampla asa ceva...o sa l repare fara sa,, comenteze''