| Didxy a întrebat:

Salut, am scapat un Samsung Galaxy Note II si s-a spart display-ul, a sarit bateria si s-a stins, Am pus bateria si am incercat sa-l aprind si display-ul nu se mai aprindea deloc, doar facea o lumina. As vrea sa stiu daca doar display-ul e de vina sau si altceva, Si cat m-ar costa inlocuirea display-ului. Multumesc!

1 răspuns:
| HSM a răspuns:

Altceva nu ar putea fi, costurile pot fi destul de mari, cel mai bine este sa intrebi la un gsm, dar ai grija unde te duci sa fie unul calumea.