| Kappo a întrebat:

Am schimbat recent display-ul si sticla unui Lenovo K5 Note in urma craparii sticlei, iar dupa inlocuire, telefonul a inceput sa iasa si sa intre singur in aplicatii, practic neputand sa il controlez. Am incercat si cu resetarea la setarile din fabrica si tot asa face. Stie cineva care este solutia? Mentionez ca schimbare a fost facuta intr-un service de telefoane

4 răspunsuri:
| Ane14yrs a răspuns:

Sigurat are legătură cu display-ul telefonului, poate nu l-au pus ei cum trebuie. Eu zic că ar trebui să mergi înapoi unde ai schimbat display-ul și ecranul și să le spui care e problema. Sigur au greșit ei undeva

| Kappo explică (pentru Ane14yrs):

Am fost, mi-au zis sa incerc o resetare si daca nu rezolv, sa ma duc inapoi la ei. Chestia absurda e ca dupa resetare face mai rau...

| Ane14yrs a răspuns (pentru Kappo):

Nu știu ce să zic. poate e și vina lor. sunt multe persoane care după ce au mers la service cu o problemă, au rezolvat-o dar le-a apărut alta. cred că ar trebui să-ţi iei alt telefon. sau poate sunt și alte căi dar nu știu ce să spun

| Ane14yrs a răspuns:

.