| Kulip a întrebat:

Salut am si eu 1 Samsung galaxy S4 Value Edition... si nu stiu ce sa fac merita dat update la android sau sa raman cu versiunea lui 4.4.2?

Răspuns Câştigător
| Lucas1234567890 a răspuns:

Buna eu zic sa alegi update pentru ca are un design mai frumos se mareste autonomia bateriei si se misca mai rapid
AICI ai un link cu design-ul lollipop vs. kitkat http://wccftech.com/galaxy-s4-android-5-0-vs-android-4-4-4/

1 răspuns:
| Mircea_Ionut_1995 a răspuns:

Sa stii ca merita, am o impresie ca atunci cand il faci de la pc, androidul o sa fie 5.0 sau daca il faci fara fir o sa ramana acelasi android, doar ca ti se vor adauga noi update-uri la telefon.