| b0rN2KyLL a întrebat:

Am si eu cateva intrebari in legatura cu Samsung Galaxy Chat. 1) Pana la urma cat are RAM-ul? Am inteles ca 512/128; 2) Suporta jocuri mai nou aparute gen FIFA 12, NFS, Asphalt, Subway Surfer, etc? 3) Telefonul se misca bine sau are lag uneori (in aplicatii merge bine)?;

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Telefonul acesta are 512 MB RAM! Nu exista nici un telefon cu android cu 128MB! Si oricum, pe 4. 1Jellybean se misca execrabil, probabil.
Subway Surfers si Temple Run le duce. Nu ti se va misca genial, dar le duce. NFS si Asphalt..nu cred!

2 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

1.512 MB RAM, nu are cum sa aiba 128 big grin
2.cre ca le suporta, la fifa cred ca o sa aiba probleme si la asphalt ( am auzit ca sunt optimizate pentru xperia play)
se misca foarte bune si i aplicatii, browser etc. stiu pentru ca il are fratele meu si este foarte multumit de el.

| bogdanho a răspuns:

Daca vrei pentru jocuri iti recomand un telefon cu ecranul mai mare.