| Andreidjsjc a întrebat:

Am și eu eu o problema, am un Allview X5 și as vrea sa pun o tema,gen sa descarc sa o găsesc în managerul de teme, cum as putea face?(fara Root sau launchere)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăștia de la Allview abia dacă sunt în stare sa creeze telefoane de calitate, dar sa mai aibă și Shop pentru teme? Ma faci sa rad. Scuză-mă, dar Allview e cel mai prost producător de telefonie și tablete la ora actuala. Toate Allview folosite de mine s-au dovedit a fi un dezastru. Ma mir cum de mai există pe piață. Și mi-e rușine cu ei, astia produc telefoane la Brașov. Și eu tot din bv sunt. Și eboda râde de ei.
Bucură-te de funcțiile pe care le oferă telefonul.

| Andreidjsjc explică (pentru anonim_4396):

Am Allview de 1700 Ron?