| iamSeBy a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor: vreau sa stiu daca exista vreo posibilitate sa aflu al cui este un numar, daca cunosc numarul si stiu ca e pe cartela prepaid? Din cate stiu eu nu, dar poate stiti voi vreun program sau ceva... Ma multumesc si doar sa aflu din ce oras e sau de unde ma contacteaza. De exemplu ceva pe baza da GPS.

1 răspuns:
| Q69 a răspuns:

Nu exista nici o posibilitate
iar retelele de telefonie doar in cazuri extreme si atunci doar cu ordin judecatoresc sau in cazuri in care este urmarita persoana