| Slaiphar a întrebat:

Salut,am si eu o cartela Vodafone si deodata nu a mai mers, am primit eroare mmi invalid si am ramas fara credit tinind cont ca am incarcat cu o zi inainte si cand dau la cartela imi apare 9 numere in loc de 10, care este problema?

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Te duci la centrul Vodafone şi schimbi cartela cu una nouă! (E gratis) creditul rămâne pe acelaşi numar de tel.

| Slaiphar explică (pentru mudokins78):

Dar dupa ce am lasat.o in telefon vreo 30 m sau mai mult si.a revenit, de la ce o fi?

1 răspuns: