| Andreas33 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare.Acum 2 luni au venit cei de la rds cu cablu FTTH la mine in sat, este adus în sat la mine la poarta in stâlp.Intrebarea mea este..cat mai durează ca cei de la rds sa înceapă montarea.....Sa pot beneficia si eu de serviciile lor?
P.S: scuze daca am pus in cat. Telefonie, dar nu am stiut unde altundeva.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu-i intrebi pe ei?

| cfrtobias a răspuns (pentru darrio2007):

Ca asteapta un om de la RDS care lucreaza acolo sa stea pe TPU si sa ii raspunda, vezi mai sus

| cfrtobias a răspuns:

Nu poti merge acolo la rds sa intrebi? sau poate sa le scrii pe Facebook sa intrebi, asa nu cred ca avem de unde sti noi exact

| Andreas33 explică (pentru cfrtobias):

Hmm,Nu cred ca înțelegi. am întrebat, dar imi tot zic ca nu exista un termen limita... ziceam că poate stie cineva din propria experienta sau poate lucrează la rds.