Întrebare recomandată | danicool12 a întrebat:

am achizitionat de curand un telefon Samsung Galaxy Ace de la un magazin Orange.
Intrebarea mea este de ce cand incerc sa trimit o melodie de pe un telefon fara cartela in el pe Samsung galaxy ace nu detecteaza telefonul cine ma poate ajuta ii dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| shoBy1 a răspuns:

Intra in bluetooth si la setari gasesti butonul de vizibilitate 120 de secunde, apasal si incearca atunci.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este faza cu bluetooth la Samsung galaxy ace tot timpul esti pe invizibil intra la setari reta apoi setari bluetooth si dai vizibilitate acolo dai activ si o sa mearga doar pentru 2 minute de obicei

| cristy1993 a răspuns:

Intra la Bluethooth si bifeaza optiunea aia Fa conexiunea vizibila, vezi ca este valabila doar 120 de secunde dupa care se dezacctiveaza

| Katherineeeee a răspuns:

Si eu am avut problema acesta la telefonul meu.Trebuie sa intri la bluetooth si sa vezi, poate esti pe invizibil. Sper ca te-am ajutat!

| paulapatricia a răspuns:

Vezi daca esti vizibil

| RonaldSebastian123 a răspuns:

Rfhghdfjgvcfmvudrfgtvgytyggvtfyt