| born4kill a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare,am o tableta izzycomm z700, am vazut ca intr-o seara nu mai incarca daca nu tineam eu mufa mai intr-o parte,aseara am vrut sa ies dupa un joc,mi-a zis ca lansatorul s-a inchis,am apasat de mai multe ori de ok,si m-am enervat si am inchis-o de la buton,si de dimineata nu mai mergea sa o deschid,am lasat-o la incarcat dar degeaba...ce sa ii fac,va rog ajutati-ma,am nevoie de ea,am lucruri importante,dar daca e nevoie sa le pierd,le pierd! Funda, mersi! sad

Răspuns Câştigător
| AnielAn a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema si am aceeasi tableta si mi s-a intamplat acelasi lucru. Incearca sa schimbi firul de la incarcator ca mie mi-a mers sau daca nu du-o la aia care au facut-o ca ti-o fac pe gratis daca e de la ei.Si eu faceam tot asa.Intram pe un joc si apoi imi spunea big grinin pacate jocul s-a inchis. Sau ceva in genul dar eu i-am schimbat firul de la incarcator si acuma merge. Daca o duci la aia care au facut-o s-ar putea sa le pierzi dar mai intai incearca cu incarcatorul.

| born4kill explică (pentru AnielAn):

Am incercat cu multe alte incarcatoare...o sa o duc la ei,dar nu mai gasesc garantia, in cutie mai am decat tableta, husa, cartea(guid) si atat...dar sper sa se rezolve, poate s-a intamplat ceva nu grav la mufa de la ea.Mersi!

1 răspuns: