| andra410 a întrebat:

.Am un abonament la cosmote de 6 euro as vrea sa stiu cu cat pot cumpara un Samsung galaxy mini 2...

1 răspuns:
| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg a răspuns:

1 ai fac facut cea mai buna alegere adica la marca telefonului si eu am si sunt foarte multumt dar ar fi mai fain daca ar avea android 4.0

2 eu iti recomand sa faci abonament la Orange astay numa o parere dar daca ai multi prieteni pe cosmote deci nu conteaza

3 daca nu ai pe cine suna iatil fara abonament sau fa-ti abonament pentru copy dupa 2 ani tele ii al tau platesti vreo 30 lei luna