| Carter_Flore_1999 a întrebat:

Am un ASUS Zenfone 3 Max si am o problema. Mai exact, vreau sa selectez o fotografie ca imagine pentru ecranul de blocare. Problema e ca selectez imaginea dar cand blochez ecranul si il deschid, imi apare codul pe care il am dar imaginea din spatele codului nu se vede. Ca imagine de fundal merge, dar ca imagine blocare ecran, nu prea..cum pot face sa imi apara imaginea respectiva si cand deblochez ecranul?

1 răspuns:
| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Salutare,daca nu se poate asta din setarile native ale telefonului, inseamna ca sistemul de operare nu prevede afisarea pozei de fundal cand ai activata blocarea de ecran cu cod sau desen, e ceva obisnuit oricum.