| Kimura a întrebat:

Ce parere aveti de marca Allview?
Ma gandesc insistent sa cumpar un Allview P5 Qmax, si specificatiile tehnice in raport cu pretul sunt...wow.
As vrea sa stiu daca aveti, daca sunteti multumiti, daca aveti vreo parere despre Allview ca si marca...etc.

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut! Poate face performanta, insa este o firma cu mult sub Samsung.Dar pare ok si pot sa iti spun ca poate concura cu brio cu cele mai performante smartphon-uri actuale.Nu am un Allview p5 qmax, dar l-am studiat la cineva.Pe partea de procesare sta super, ram ok, ce il strica capacitatea ecranului de a reda culorile mult sub un S3.Ca pret-calitate cred ca brandul Allview s-a intrecut pe sine insasi cand l-a creat.In concluzie este un telefon smart foarte bun.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am vazut la cineva unul si mergea excelent. Nu pot sa-ti spun din experienta proprie. L-am tinut in mana numai 3-4 minute.

| viotedy a răspuns:

Eu am tableta si merge brici.e aceiasi marie doar cu alta palarie, adica la samsung...platesti firma, in rest aceleasi piese, made in China.

| SonicAndrei a răspuns:

Allview e o firmă românească și produce aparate bune. Deci e de încredere...
Allview P5 Qmax e foarte bun. E Quad-Core, Dual SIM, are un ecran de 5, 3 inchi... performanță...
Sigur că nu se compară cu Galaxy Note 3, dar la acest preț e foarte bun. Îl poți lua cu încredere.

| Doctorfishadi a răspuns:

A,si sa nu uitam sistemul de operare android care ruleaza pe el bestial.Bafta si spor. Funda!

| bineproportionat a răspuns:

Salut, Allview e o firma ce cumpara telefoane din chin, le branduiesc, instaleaza android pe ele si le vand! Avand in vedere preturile reduse la care le comercializeaza eu zic sa isi merita banii!
http://bit.ly/ICdAWl

| laur4ever a răspuns:

Da, are un coleg de-al meu Allview si merge destul de bine si da pretul e mai mic fiindca e produs in Brasov.

| KiLlErU21414346 a răspuns:

Eu ti-l recomand ii misto si doar 799 de lei pe cel.ro