| Zapacitu007 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare. Cum fac la un BlackBerry curve 8520 setarile pentru internet, sa-mi activez datele sau cum o fi. Spre exemplu aplicatia WhatApp, imi merge doar daca am wifi activat. Si BlackBerry world sau facebook. Imi merge doar browserul pentru internet. Am 700 de Mb pe internet si totusi nu pot folosi acele progame. Ajutati-ma cei care aveti acelasi telefon sau va pricepeti la aceasta categorie. Dau funda si vot, doar ajutati-ma si pe mine.

1 răspuns:
| Kriss96 a răspuns:

Probabil nu ai net-ul activat din Setari. Nu stiu cum arata la tine, dar cauta in Setari pana dai de wi-fi. Tot de acolo activezi si net-ul pe care il platesti.