| ZeR0zAhĂr a întrebat:

Am si eu o intrebare, cum ma pot conecta de pe telefonul mobil la routeru wireless?
Am telefon Samsung gt-s3370 si routeru e de la TP-LINK, routeru e al meu propriu...deci? cum ma pot conecta la el astept raspunsuri dau funda tongue!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate acest telefon nu are tehnologia WI-FI asadar nu ai cum sa te conectezi scrie pe Google telefonul tau si o sa vezi ca nu are tehnologia necesara deoarece este un telefon de tip vechi

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu are wi-fi telefonul tau si nu te poti conecta la router wireless.