| Xenoverse a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, daca nu mai am credit pe telefon si vreau sa instalez aplicatia whatsap pot sa sun pe cineva sau sa trimit mesaje chiar daca nu mai am credit dau funda.

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, pentru ca este o aplicatie externa si independenta, care necesita doar wi-fi.
Dar, daca esti intr-o situatie mai delicata, e mai bine sa ai un credit cat de mic, ca sa poti activa datele mobile si trimite sms sau apel scurt, dat fiind ca nu toata lumea are WA.
Unii au Tinder, altii Telegram sau Viber, care cum.
Scrii, deschizi aplicatia, dai send si apoi inchizi aplicatia, daca esti pe credit minim de avarie.

| anamariarot a răspuns:

Nici nu ai nevoie de credit. Ai nevoie doar de conexiune permanentă la internet ca să o poți folosi.

| Betty12345678 a răspuns:

Da

| SweetTFresh a răspuns:

Salutare! Poti folosi WatsApp-ul doar daca ai o conexiune la Internet prin Wi-Fi. Bafta!winking

| Marius_Marius_1992_rAYE a răspuns:

Am auzit si eu de whatsap pe bani da nu cred ca trebuie sa platesti