| Myihayy_Miyhaiy_1993 a întrebat:

dar vreau raspunsuri doar de la cei care au habar de acest subiect, nu bagatori de seama.

Am si eu un SGS2 (galaxy s2),si-mi pierde semnal,stiti dc? androidul este cel din fabrica,nu a fost repart, scapat, etc...totul s-a intamplat din senin. astept raspuns mersi.

Cam cat ar costa reparatia semnalului?

1 răspuns:
| Marduk7 a răspuns:

Este o problema frecventa pentru S2 si nu e o problema de soft pe care o poti repara tu. 2 prieteni au avut problema asta si s-au dus la garantie cu el