| DenisAndrei9669 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, deci eu am un telefon vechi si vreau sa-mi iau alt telefon, ce imi recomandati sa imi iau? (de preferat Samsung va rog)

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"alt telefon, ce imi recomandati sa imi iau?" - de câți bani?

| cristimihailov a răspuns:

Samsung vine preinstalat cu o groaza de aplicatii pe care nici nu le folosesti si nici nu le poti dezinstala.

Poate ar trebui sa te uiti la chestiile cu adevarat rapide: one plus, etc.

| Crackman a răspuns:

Un a 30 s este ok pret calitate

| Kajun a răspuns:

Ce suma ești dispus să dai pentru telefon?

| FabricantDeGunoi a răspuns:

Iti recomand un dictionar. Cuvantul "decí" se foloseste in urma unei concluzi. Bafta

| Lorastan123 a răspuns:

A10