| aaRazvan a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu telefonul Galaxy Nexus:

Aveti idee de la ce magazin il pot cumpara cu varianta Yakju (Update-uri de la Google; Yakjuxw face update-uri de la Samsung deci vin cu delay de 3-4 luni)

Momentan eu stiu doar de site-ul : "telefonulmeu(.)meu" Dar acestia au sediu in Ploiesti si as dori ceva din Bucuresti in cazut in care o sa am probleme cu telefonul...

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| cunoscatorul a răspuns:

Pai mergi pe eMAG, au 3 showroom-uri in Bucuresti, iar telefonul il poti comanda de aici http://bit.ly/Qq4Txh