| DannyyDanutzz a întrebat:

Am si eu o intrebare in privinta cu Galaxy Mini s5570!

1. Este adevarat ca are lag in jocuri si se misca foarte incet?
EU am auzit ca in Ninja Fruit fructele se misca in reluare!

Dar am vazut pe net unii care se juca si nfs shift si nu avea lag!

Si cine imi poate spne cateva jocuri care le pot descarca gratuit si sa nu am lag?

Astept raspunsuri va rog! Dau funda/vot!

1 răspuns:
| ConovalciucCristian1992 a răspuns:

Nu, nu are probleme la jocuri precum fruit ninja(chiar si eu ma joc). Uneori merge mai greu, dar nu la jocuri, ci la meniu. Bine, eu il suprasolicit, poate de asta, dar poti sa te joci pe el ca nu se blocheaza, dar acum depinde si de telefon. Poate fi unul cumparat de nou, ingrijit(ca al meu) sau poate fi unul cumparat din piata, fara garantie, de la tigani, care nu stii daca e bun sau nu. Oricum, ai incredere, te poti juca linistit jocuri precum Fruit Ninja, Racing Boat, Hill Climb Racing, Drag Racing, etc. FUNDA?