| FyZz a întrebat:

Am și eu o întrebare legată de WAP. La unii prieteni, chiar daca le trimit o poza și apoi o sterg, tot rămâne salvată la ei in telefon. Mă poate ajuta cineva să fac și eu la fel? Să îmi rămână poza in tlf chiar daca o sterge cineva?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cand primest o poza, o salvezi imediat, manual.

| Catrice a răspuns:

Tu când primești poza, ea se salvează undeva în telefon. Cat timp e în memoria telefonului tău, deții acea fotografie. Dacă o ștergi și din telefon, atunci nici tu nu o mai ai.