| Crissy_Crisulik_1994 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. vreau sa-mi cumpar un telefon nou, dar nu stiu ce sa aleg: Samsung galaxy mini sau Samsung galaxy mini 2? La mini imi place ca poate fi si pe alb, insa mini 2 cica ar fi mai performant (are o prietena si zice ca e tare).

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Nu poti compara performantele cu aspectul, pe departe performantele telefonului sunt mult mia importante decat aspectul, concuzia Samsung galaxy mini 2! Succes!

| bassmusic a răspuns:

Eu zic ca pentru 100mhz in plus la procesor nu are rost sa dai 200 lei in plus. Eu zic ca Samsung Galaxyb Mini e ok.Bafta