| Andrei_Neagu_1989 a întrebat:

Am si eu o mica problema cu telefonul (Samsung Galaxy S2, versiune soft 4.0.3)! S-a intamplat de multe ori ca cineva sa ma sune si mie nu imi suna telefonul si nici apel pierdut nu imi apare, cu toate ca la acea persoana zicea ca telefonul suna! La fel am patit si cu mesajele, mi-au fost trimise niste mesaje care eu nu le-am primit deloc! Interesant este ca nu face tot timpul asa, numai cand il apuca! Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi, telefonul este nou, cumparat de la Emag de o saptamana, deci daca sunt ceva probleme mai urate il tot returna! Va multumesc!

1 răspuns:
| WizKhalifaa a răspuns:

Cauta pe google : tutorial instalare firmware 2.6 pentru Samsung galaxy I9100. Tot firmware-ul ala il am si eu, am avut cred toate softurile, dar 2.6 e cel mai stabil.