| kilio8990 a întrebat:

Salut,am si eu o mica problema
Mi-a facut tata cadou de ziua mea un telefon Samsung galaxy ace,
sunt pe oragen am activat netul gratuit pentru 7 zile,a mers cat a mers si s-a oprit nu mai pot intra pe net, care ar putea fi problema?

3 răspunsuri:
| M29 a răspuns:

Salut. Sa-l stapanesti sanatos si sa te bucuri de telefon.
Ai dezactivat cumva pachetele de date? Pentru a le activa din nou apasa cateva secunde pe butonul Power de pe latura dreapta a telefonului si apasa pe a 2a optiune Mod de date de retea(mai jos scrie daca e activat sau nu).
Cand ai activat optiunea de date de la Orange? Poate au trecut deja 7 zile.

| kilio8990 explică (pentru M29):

Salut multumesc, am aflat prolema se pare ca am intrat unde nu trebuia si mia,, mancat''totbig grin

| M29 a răspuns (pentru kilio8990):

Cu placere!