| Man_Mihay_1990 a întrebat:

Salut Am si eu o nelamurire Ce sa aleg intre Allview p5 life si Orange san remo sad

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Depinde cat vrei sa coste acel telefon si ce tehnologie sa fie. nu recomand Allview sunt facute la noi in ro si sunt proaste, toti cei ce i-am auzit ca au avut s-au stricat din diferite motive, am avut si eu si mi s-a stricat displayul, nu recomand.
cel de la Orange am vazut ca spune ca Produsul nu mai revine în stoc. daca totusi il gasesti eu nu il recomand va merge greu ca are doar 1 ram, eu zic sa iei ceva cu 2 ram daca iti permiti evident. lasa-mi un mesaj cam cat vrei sa coste si iti gasesc cea mai buna optiune pe care o poti alege

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Orange San Remo este un Alcatel One Touch Idol "rebrănduit".
Dintre acestea, eu aş alege Allview P5 Life deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone2=5230&&idPhone1=7596

Toate cele bune!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Allview este mult mai bun parerea mea.

| wolder a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/allview_p5_life-7596.php

acel Allview are tot 1 ram mi se pare putin, dar ti-am zis nu recomand Allview

| wolder a răspuns:

Multumesc pentru funda